Zakon Templariuszy

Opis forum

Ogłoszenie

Witaj na Forum Zakonu Templariuszy

#1 2011-07-15 11:24:32

Tidas

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 5
Punktów :   

Historia

Było sobie dwóch potężnych wojowników którzy służyli człowiekowi zwanym Sergio.Lecz po wielu rozłamach kilka osób odeszło z klanu Sergia.Jednymi z tych osób byli Tidas i Zielarz.Obaj poszli do Gwardii Innosa lecz Zielarzowi nie spodobało się w Gwardii więc doszedł do Wodnego Kręgu.Pewnego dnia Zielarzowi przypomniały się słowa Tidasa"Załóżmy własny zakon".Zielarz się spakował i odszedł z Kręgu.Szukał swojego druha i znalazł go pod klasztorem.Zielarz tłumaczył Tidasowi swój plan.Tidas zgodził się i opuścił Gwardie Innosa żeby prowadzić krucjaty przeciw czarnym magom i orką.Tidas pamietał że posiadał zamek który z pokolenia na pokolenie był przekazywany rodzinie Reth.W zamku spotkali Qkiteke siostrę Tidasa ta też postanowiła dołączyć.Tak oto powstał Zakon Templariuszy.Zakon Innosa,zakon wojowników dowodzących przez Wielkiego Misztrza Zielarza jego prawa ręką Mistrzem Tidasem oraz Oficerkom Qkiteką



Historia słaba ale nie miałem pomyła.Jak już zauważyłeś moja siostra na 90% do nas dołączy ale musiałem ja przekupić rangą zostaje ci do ocenienia postaram się dziś jeszcze przyjść jak ocenisz że dobra to moja siostra i ja odejdziemy od naszych klanów.pamiętaj musisz ocenić dziś bo jutro wyjeżdżam na obóz

Offline

 

#2 2011-07-15 15:33:10

Tidas

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Historia

niestety ja już dziś raczej nie wejdę więc klan raczej założymy 1 sierpnia sorry ale jakby co to zbieraj dalej ludzi i możesz założyć klan.Jak wrócę z obozu dojdę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otservlist.pun.pl www.kl-5a-forum.pun.pl www.twelvesky2.pun.pl www.narutograforum.pun.pl www.djsadam.pun.pl